Posta Kodu Gelmiyor mu? Konumumuz Kapandı mı ? Üzülmeyin Sorununuzu Çözüyoruz

Google İşletme Haritası, işletmenizin Google arama sonuçlarında daha görünür hale gelmesine yardımcı olan mükemmel bir araçtır.  İşletme Haritası, işletmeniz için ücretsiz bir reklam aracıdır ve müşterilerinizi çekmenin yanı sıra, işletmenizin marka itibarını da güçlendirebilir. Bu nedenle, işletmeniz için bir Google İşletme Haritası profilinin oluşturulması ve yönetilmesi son derece önemlidir. Bu konuda maalesef herkes kendi işletmesini açamıyor, burada devreye biz giriyoruz. Whatsapp iletişim hattımızdan bize gerekli bilgileri gönderdiğiniz takdirde, sizin için harita kaydı oluşturuyoruz ve teslim ediyoruz. Tamamen sizin adınıza olacak bir gmail olduğu için, kapanma riski oldukça düşük oluyor. Detaylı bilgi için, lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşınız. 

 

Vizyonumuz

Günümüz dünyasında işletmeler için en önemli yere sahip olan google ve google my business, sizin işletmenizi en verimli şekilde işletmenizi sağlar eğer üst sıralarda değilseniz rakipleriniz sizin önünüze geçiyor demektir, bunu önlemek ve sizi üst sıralara çıkarmak için buradayım.

Peki, müşterilerinizin işletmenizi Google’da bulmasına yardımcı olmak için yapacaklarımdan bazıları;
Google my business listeleme optimizasyonu Google haritalarında ve aramada görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarmak için girişinizi optimize edecek ve tüm sorunları çözeceğim.
Listelemenize ürünler ekleyerek ve tekliflerinizi sergilemek için uygun hizmet kategorileri belirleyeceğim.
Yerel işletmeniz için doğru anahtar kelimeler ve coğrafi konumla etiketlenmiş fotoğraflar yükleyeceğim.
Hizmetlerinize uygun içerikler ile profilinizi zenginleştireceğim.
ve daha fazlası….
İş sonunda detaylı rapor tarafınıza gönderilecektir

Misyonumuz

haritakonumhizmeti.com.tr imzası ile bir çok projeye el attık. İstatistiklerimizin bir kısmını aşağıdan görebilirsiniz, Siz de yeni açılan veya tel adres ofis değişikliği ve düzenlemelerden spam’dan dolayı kapanan işletmeleriniz için konum hizmetini sağlayalım,. Yeğeninizin bir tanıdığına değil de, profesyonel hizmet sağlayanlara güvenin ve zaman kaybetmeyin…

 

  • Rakiplerinden daha profesyonel görünür,
  •  İşinizi ciddiye aldığınızı gösterir,
  •  Satışınızı kolaylaştırır,
  •  Satışınızı arttırır..